OPTIK ALAÇATI

Alaçatı, Gözlük Mağazası ve Gözlük alışverisinde yepyeni bir döneme giriyor


Berr Optik Alaçatı şubesi, dünyanın en iyi gözlük camı üreticilerinden biri olan Altra Shamir markasının bayisidir ve kalite Berr optik Mağazasının vazgeçilmezidir.

KUSURSUZ GÖZLÜK CAMI

Kişiye özel gözlük camı Alaçatı

Altra Shamir, günümüzde ileri teknoloji ile kişiye özel gözlük camı dizayn eden ve kalite standardı, müşteri memnuniyeti açısından hic tartışmasız önde gelen markalardan başındadır.

Öncelikle önemle vurguladıgımız bir nokta olan Optik sektörünün insan sağlığı ile doğrudan ilgili oldugudur. Bu nedenlede görsellik, ücret gibi unsurların yanı sıra, satın alınan ürünün doğru seçilmiş ve gerçekten kaliteli özelliklede sağlıklı bir ürün olması da şarttır. Biz Alaçatı Optik olarak insanların sağlığını gerektiği gibi düşünerek hizmet vermeyi hedef edindik.


MARKA GÖZLÜKLER


Optik Alaçatı iç mekan olatak müşterilerin çok daha rahat ve keyifli hizmet alabilecekleri bir konsepte dizayn edilmiştir.

Gözlük Mağazamızda her segmentten gözlük camı buludurmakla beraber, çerçeve ve aksesuar satışının yapıldığı giriş bölümünün yanı sıra özgür ve konforlu bir ortamda, hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden seçtiğiniz gözlüklerinizi deneyebileceğiniz özel bir bölüm bulunmaktadır.

ALAÇATI GÖZLÜK ADRES ALAÇATI OPTİK


Alaçatı Optikte Cam ölçülerini teknolojinin son ürünü, modern cihazlarla gerçekleştiriyoruz herseyden önce müşterilerimizin sağlığını ön planda tutuyoruz.

Gözlük Mağazamızın reyonlarında, kesinlikle isimleri yaygın fakat yeter derecede kaliteli olmayan hiçbir ürünü koymuyoruz. Alaçatı Gözlük Mağazamız herzamanki gibi dünya devi bir Alman markası olan Altra Shamir´i tercih etmistir.

Alaçatı Optik olarak minikleride unutmadık, miniklerimiz için optik ve güneş gözlüklerini kendileri seçebilecekleri ''Özel Çocuk Bölümü'' sadece onlar icin tahsis edilmiştir. Cocuk Gözlük reyonumuz miniklerimizin gönüllerinde olan her türlü markayı bulabilecekleri bir geniş seceneğe sahiptir

Alaçatı Optik Müşterilerini her anlamda bilgilendirerek ve geri dönüşleri de dikkate alarak ‘güven’ kavramını ön planda tutar.

parallax background